Види матраців за структурою

Comments · 116 Views

Ще один варіант класифікації, до якої входять усі типи матраців - за наповненням. Виділяють усього два види матраців: пружинні та безпружинні.

Пружинні

Як легко зрозуміти з назви, основою пружинного матраца є пружинний блок. Саме він забезпечує пружність, потрібний ступінь жорсткості, комфортність виробу. Крім того, пружини забезпечують хорошу циркуляцію повітря і водяної пари всередині матраца, а це - ще один плюс у скарбничку здорового сну.

Термін служби пружин досить великий, тому не доведеться часто оновлювати постіль.

Але характеристики матраца залежатимуть від типу встановлених пружин. Їх два.

    Боннель

Класика, яка актуальна досі. У такому блоці всі пружини пов'язані одна з одною, сам блок має металеву раму.

Такі блоки коштують недорого, забезпечують досить хороший анатомічний ефект.

Але є у них і недоліки:

  • Оскільки пружини пов'язані одна з одною, рух тіла на одній ділянці матраца передається іншим ділянкам. Це не критично, якщо людина спить одна, але для пари, ще й з великою різницею у вазі, ефект буде малоприємним.
  • Через зв'язок пружин матрац не точно копіює контури тіла, тому анатомічний і ортопедичний ефект не найкращий - не критично, якщо немає проблем зі здоров'ям і сильних фізичних навантажень.
  • Пружини періодично скриплять.
  • Після тривалого використання матраца пружини продавлюються в місцях з найбільшим навантаженням - пропадає анатомічний ефект, матрац потрібно міняти.

Крім того, моделі з блоком Боннель не варто купувати людям з великою вагою - їм потрібна більш серйозна і якісна підтримка тіла.

    Блок незалежних пружин

Більш досконалий варіант - у такому блоці пружини не пов'язані одна з одною. Відповідно, навантаження на поверхню матраца передається пропорційно, що забезпечує кращий ортопедичний або анатомічний ефект. Крім того, матраци з незалежними пружинами - ідеальний варіант для пар і людей із зайвою вагою.

Оскільки кожна пружина укладена в окремий чохол, під час експлуатації матраца не виникає скрип, а в разі пошкодження пружини можна замінити лише її. Тому, за вищої ціни, матраци з незалежними пружинами більш вигідні.

Безпружинні

Основою таких матраців виступають різні наповнювачі, натуральні та синтетичні, з різним ступенем жорсткості. Властивості та характеристики виробу повністю залежатимуть від наповнювача, тому, якщо ви обираєте на сайті magdek.com.ua безпружинний матрац, його наповнення - перше, на що варто звернути увагу.

Виділяють такі види безпружинних моделей:

  •     Монолітні. У них використовується один наповнювач, м'який або жорсткий.
  •     Листкові. У них використовують жорсткий і м'який наповнювачі, шари чергуються.
  •     Сендвіч. У таких моделях є три шари - внутрішній м'який і два зовнішні, більш жорсткі.
  •     Комбінований. Використовується три і більше видів наповнювачів для отримання оптимальних характеристик.
disclaimer
Comments